Wróżka Katowice

Wróżka Śląsk
Blog

Strona: 1
Przekaz duszy
(2019-01-20)

DUSZA NIE MYŚLI NIE MÓWI TYLKO CZUJE I WIE WSZYSTKO.

Na początku dane z pola informacji są przyjmowane przez naszą podświadomość(duszę),a następnie świadomość (umysł)przetwarza je w opis słowny lub symboliczny(np.sny).

więcej »
sen o końcu świata
(2014-01-01)

Od 20 lat pracuje ze snami swoje wizje przekazy spisuję i oto kolejny dziwny sen o apokalipsie
Sen o 4 dniach ....
I dzień
Idzie mgła a może chmura gęsta czarna i toksyczna

więcej »
Czy mamy w domu złe energie duchy
(2013-06-15)

Jak rozpoznać ,czy mamy w domu złe energie,duchy.Osoby bardzo wrażliwe ,słabe oraz na pewno dzieci ściągają złe byty,one jak chochliki latają po domu i karmią się naszą energią .Wtedy wpadamy w depresje złe samopoczucie lub złość bez powodu.Czujemy czyjąś obecność ,czasem dziwny zapach nawet perfum,widzimy kogoś kątem oka choć myślimy ,że to przewidzenie,słyszymy kroki,przepalają się żarówki, urządzenia gorzej funkcjonują.Ale są tez inne przypadki np.czujemy siadanie czegoś na łóżku,dotyk np.za nogę ,ramię,ktoś nas wybudza w środku nocy ok.3 w nocy,czujemy zimno ..dzieci widzą bardziej ,płaczą boja się ,,widza też nasze zwierzęta psy,koty,psy się boją ,koty niekoniecznie.Wtedy warto zrobić rytuał oczyszczania co jakiś czas ,same modlitwy i święcona woda nie pomaga,to coś tego się nie boi ,karmi się kłótniami. A gdy słabniemy fizycznie to nas dopadają.Najczęściej są przy nowiu i gdy jest niż,tak ,tak niż atmosferyczny.Brońmy się ,bo one teraz rosną w siłę i coraz więcej na ziemi jest otwartych portali na inny świat.Ja tez się ich boje i doceniam złą siłę wroga.

więcej »
BLOG I TROCHĘ MAGII....o MIŁOŚCI
(2011-02-24)

Czas wróżby: po nowiu, a przed pełnią, wieczór.

więcej »
SNY a MIŁOŚĆ
(2011-02-24)

Przed snem powiedz formułkę "Kto mnie kocha lub o mnie myśli niech mi się tej nocy przyśni". Rano warto sen pamiętać i zanalizować.

więcej »
TAROT a TEN JEDYNY
(2011-02-24)

Ludzie często pytają się o partnera pytają czy to ten jedyny-a.Bardzo rzadko się zdarza trafić na połówkę gdzie jest harmonia dusz pragnień i zrozumienie.

więcej »
O mnie | Książki | Karty | Kursy | Piszą o mnie | Blog | Kontakt
strony internetowe BRANDPOINT