Wróżka Katowice

Wróżka Śląsk
Książki

PROMOCJA !!! Przy zakupie na kwotę powyzej 50 zł - karty milosci gratis.
 

W KRĘGU TAROTA

ta książka w jasny sposób opisuje każdą kartę tarota, jej znaczenie w pozycji normalnej i odwróconej oraz przykładowe rozkłady i interpretację. Do książki polecamy karty Tarot nr 10.

Cena: 16 zł

WSZYSTKO O CHIROMANCJI 

Wszystko o chiromancji - to łatwy i praktyczny podręcznik z ilustracjami rąk dotyczący wróżenia z dłoni.

Cena: 20 zł

WSZYSTKO O KARTACH 

Wszystko o kartach - runy, tarot, kabała. Łatwy i praktyczny podręcznik do nauki wróżenia. Polecamy początkującym w tej dziedzinie.

Cena: 20 zł

RUNY MÓWIĄ DO CIEBIE

Runy mówią do Ciebie - to książka opisująca runy, które mogą być wskazówką w życiu, ale i potrafią mówić o przyszłości. Pomagają rozwiązać każdy problem.
Do książki polecamy karty karty runiczne obrazkowe.

Cena: 8 zł   Brak w magazynie

WSZYSTKO O SNACH

Wszystko o snach - to praktyczny podręcznik tłumaczenia snów. Uczy jak rozpoznawać sny prorocze, symboliczne i inne. Sen to list od podświadomości. Co Ci chce przekazać, o czym ostrzec, co przepowiedzieć? Książka łatwo i przejrzyście uczy czytać te przesłania. Polecana szczególnie osobom, których ciekawi świat snów.

Cena: 12 zł

ŚWIAT SNÓW

"Świat snów" - to przede wszystkim książka dla ludzi ciekawych innych wymiarów. Poznasz cel reinkarnacji oraz zrozumiesz, co ma do powiedzenia twoja podswiadomość. Na pewno każdego dnia ta pozycja zainteresuje i da coś do myślenia.

Cena: 15 zł

 

KARTY ANIOŁÓW
KARTY ANIOŁÓW - przedstawiaj± 34 anioły,ręcznie malowany delikatn± kresk±, ładne pastelowe kolory.Mog± służyć jako amulety ochronne, dobre do medytacji oraz wróżby.Posiadaj± instrukcję.

Cena: 20 zł / 13 euro / 11$

Wyślij zamówienie

Imię i nazwisko:  

Adres do wysyłki:  

Tel.:   

Email:

Treśc zamówienia:  


O mnie | Książki | Karty | Kursy | Piszą o mnie | Blog | Kontakt
strony internetowe BRANDPOINT